سفارش تاج گل

شما میتوانی با سفارش تاج گل و بنر و استند تبریک و تسلیت در عذا و شادی دوستان و همراهانتان شریک شوید. موسسه خیریه متوسلین به امام رضا علیه السلام بیایید با این کار با طبیعت مهربان باشیم و بجای تولید زباله بیشتر ، همدردییمان را رنگ نوع دوستی ببخشیم.با استفاده و جایگزینی کردن،تاج_گل های خیریه هم در امری خیرخواهانه شرکت کنیم و هم تالم دوستان و عزیزانمان را مرهم باشیم و هم پشتوانه ای باشیم برای شادیشان .

عواید حاصل از فروش و کرایه تاج گل صرف امور خیریه خواهد شد . ارسال بصورت کاملا رایگان در شهر تهران انجام می پذیرد.  تاج_گل ها قبل از هر ارسال ، پاکسازی و مرتب شده و سپس ارسال می شود. در صورت سفارش تعداد بالا، تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت. آبروی سفارش دهنده آبروی ماست.

گلها به موقع ارسال شده و پس از پایان مراسم توسط موسسه جمع آوری می شود. سفارش گیری بصورت فوری و در ساعات غیر اداری نیز انجام می شود . تاج گل های موسسه خیریه متوسلین به امام رضا با بهترین کیفیت ، تمیز و کاملا مشابه گلهای طبیعی می باشد.

قیمت گل ها هم با توجه به نوع و اندازه از ۱۲۰ تا ۴۰۰ هزار تومان متغیر می باشد که علاقه مندان لطفا با شماره ۱۸۰۱ تماس بگیرید.

فهرست